Úprava poměrů dítětě

Řešíte s bývalým partnerem úpravu poměrů svého dítěte? Chcete se dohodnout o péči, pravidelném styku a o výživném, ale dohoda není možná? Připravíme vám návrh na úpravu poměrů nezletilého dítěte tak, abyste mohli svých požadavků dosáhnout. 

Návrh musí podat jeden z rodičů a soud jej následně posuzuje s ohledem na zájmy dítěte. V případě sporného rozvodu pak rodič takový návrh podat musí, protože soud manželství nerozvede, dokud se neupraví poměry nezletilých dětí. Soud zkoumá osobní a majetkové poměry rodičů, vztah dítěte k rodičům, ale i to, jakým způsobem rodiče o dítě dosud pečovali a podíleli se na jeho výchově.

Naše advokátní kancelář vám připraví patřičný návrh soudu přesně na míru vaší situaci.

Pokud si to budete přát, můžeme vás také zastoupit jak před soudem, tak i při jednání s vaším bývalým partnerem/partnerkou.

od 5 000 Kč

POTŘEBUJI NÁVRH:
  • Analýza případu zkušeným advokátem
  • Sepis návrhu na úpravu poměrů nezletilého dítěte
  • Možnost právního zastoupení v celém řízení

Kontakt

Kontaktní údaje

JUDr. Dan Zwieb, advokát
IČO: 764 73 058
ČAK: 152 50

Tel.: +420 222 969 343
Mob.: +420 603 275 839
E-mail: office@akzwieb.cz
Datová schránka: ka83k6c

Kancelář

Březinova 524/31
186 00 Praha 8 - Karlín

Advokátní kancelář se nachází v Karlíně, cca 50 metrů od zastávky tramvaje Urxova (linka 3, 8, 24). Cestujete-li metrem, můžete využít trasu B, zastávka Křižíkova (vzdálena cca 300 metrů) nebo zastávka Invalidovna (vzdálena cca 600 metrů). Do kanceláře pak můžete dojít pěšky nebo jet jednu zastávku tramvají (linka 3, 8, 24, zastávka Urxova).

Dovolujeme si informovat klienty - spotřebitele, že v případě, že nedojde mezi advokátem a klientem ke smírnému vyřešení případného sporu vzniklého v souvislosti se smlouvou o poskytování právních služeb, může se klient dle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, ve znění pozdějších předpisů, obrátit na orgán mimosoudního řešení sporů, kterým je Česká advokátní komora (další informace naleznete na webových stránkách tohoto pověřeného subjektu - www.cak.cz).