Sporný rozvod

Chcete se rozvést, ale s druhým z manželů není možné se dohodnout? V takovém případě se jedná o sporný rozvod.

Při sporném rozvodu soud zjišťuje, jestli je manželství trvale a nenapravitelně rozvráceno takovým způsobem, že už není možné očekávat jeho obnovu, a zároveň zjišťuje příčinu jeho rozvratu.

Příčinou sporů během rozvodového řízení pak nemusí být jen to, kdo za rozpad manželství může. Daleko častější jsou spory o úpravu styku a výživného u nezletilých dětí. Právě o těchto sporech musí soud před samotným rozvodem manželství rozhodnout. Další okruh rozvodových sporů se pak týká otázky vypořádání společného jmění manželů.

Naše advokátní kancelář vám připraví veškerou dokumentaci přesně na míru. Pokud si to budete přát, můžeme vás také zastoupit jak před soudem, tak i při jednání s vaším manželem/manželkou.

od 6 000 Kč

POTŘEBUJI SPORNÝ ROZVOD:
  • Analýza případu zkušeným advokátem
  • Sepis návrhu na sporný rozvod
  • Možnost právního zastoupení v celém řízení

Kontakt

Kontaktní údaje

JUDr. Dan Zwieb, advokát
IČO: 764 73 058
ČAK: 152 50

Tel.: +420 222 969 343
Mob.: +420 603 275 839
E-mail: office@akzwieb.cz
Datová schránka: ka83k6c

Kancelář

Březinova 524/31
186 00 Praha 8 - Karlín

Advokátní kancelář se nachází v Karlíně, cca 50 metrů od zastávky tramvaje Urxova (linka 3, 8, 24). Cestujete-li metrem, můžete využít trasu B, zastávka Křižíkova (vzdálena cca 300 metrů) nebo zastávka Invalidovna (vzdálena cca 600 metrů). Do kanceláře pak můžete dojít pěšky nebo jet jednu zastávku tramvají (linka 3, 8, 24, zastávka Urxova).

Dovolujeme si informovat klienty - spotřebitele, že v případě, že nedojde mezi advokátem a klientem ke smírnému vyřešení případného sporu vzniklého v souvislosti se smlouvou o poskytování právních služeb, může se klient dle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, ve znění pozdějších předpisů, obrátit na orgán mimosoudního řešení sporů, kterým je Česká advokátní komora (další informace naleznete na webových stránkách tohoto pověřeného subjektu - www.cak.cz).