Nevyplacená mzda nebo odstupné

Nezaplatil vám zaměstnavatel mzdu nebo některou z jejích částí? Nevyplatil odstupné, na které máte nárok? Zaměstnavatel tento nárok zpochybňuje nebo odmítá? Pak je třeba nárok rychle a důrazně vymáhat.

Věděli jste, že pokud zaměstnavatel zaměstnanci nevyplatí mzdu ani do 15 dní od její splatnosti, může zaměstnanec okamžitě zrušit pracovní poměr a vymáhat nejen dlužnou mzdu, ale i další náhrady?

V případě dlužných nároků vůči zaměstnavateli se více než u jakýchkoliv dluhů vyplatí při jejich vymáhání postupovat rychle a razantně.

Svěřte nám svůj případ, my ho zanalyzujeme a navrhneme nejefektivnější postup vymáhání. Budeme usilovat, abyste od zaměstnavatele dostali peníze, které vám po právu náleží.

Při vymáhání nároku po vašem zaměstnavateli vás můžeme již od počátku právně zastoupit a aktivně po něm váš nárok vymáhat.

od 2 490 Kč

POTŘEBUJI VYMÁHAT DLUŽNÝ NÁROK OD ZAMĚSTNAVATELE:
  • Analýza případu zkušeným advokátem

  • Návrh adekvátního vymáhacího postupu a realizace následných kroků ve spolupráci s klientem

POTŘEBUJI PŘI VYMÁHÁNÍ NÁROKU OD ZAMĚSTNAVATELE ZASTOUPIT:
  • Převzetí případu zkušeným právním zástupcem

  • Realizace kroků vůči zaměstnavateli k vymožení dlužného nároku

Kontakt

Kontaktní údaje

JUDr. Dan Zwieb, advokát
IČO: 764 73 058
ČAK: 152 50

Tel.: +420 222 969 343
Mob.: +420 603 275 839
E-mail: office@akzwieb.cz
Datová schránka: ka83k6c

Kancelář

Březinova 524/31
186 00 Praha 8 - Karlín

Advokátní kancelář se nachází v Karlíně, cca 50 metrů od zastávky tramvaje Urxova (linka 3, 8, 24). Cestujete-li metrem, můžete využít trasu B, zastávka Křižíkova (vzdálena cca 300 metrů) nebo zastávka Invalidovna (vzdálena cca 600 metrů). Do kanceláře pak můžete dojít pěšky nebo jet jednu zastávku tramvají (linka 3, 8, 24, zastávka Urxova).

Dovolujeme si informovat klienty - spotřebitele, že v případě, že nedojde mezi advokátem a klientem ke smírnému vyřešení případného sporu vzniklého v souvislosti se smlouvou o poskytování právních služeb, může se klient dle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, ve znění pozdějších předpisů, obrátit na orgán mimosoudního řešení sporů, kterým je Česká advokátní komora (další informace naleznete na webových stránkách tohoto pověřeného subjektu - www.cak.cz).